Hakkımızda

The Plumbing has been in business since 1978

Faaliyet alanımız olan;Su Sızıntısı Bulma-Kırmadan Noktasal Su kaçağı Tespiti ve Tamiri-Radyatör Temizliği-Petek temizliği-Kalorifer Tesisat Temizliği-Merkezi Sistem Bakım ve Temizlik-Yerden Isıtma Temizlik-Tıkanıklık açma-Su tesisatı Montajı-Su Tesisatı Tamiri konusunda Uzmanlar Tesisat bünyesindeki  sertifikalı tesisatçılarla %100  garantili hizmet sunuyoruz.

Faaliyette bulunduğu sektördeki müşterilerin  tümüne hızlı bir şekilde hitap edebilmek için, alanında kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışını büyümenin gerektirdiği etkili yönetim esası ile pekiştirmiştir. İnsan kaynağının ön plana çıktığı gerçeğini dikkate alarak yaptığımız işin doğası gereği  bu konuya en büyük hassasiyeti göstermekteyiz. Konularında iyi yetişmiş, deneyimli çalışanlarımız ile  teknolojiyi devamlı takip ederek siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak,  bu yolda güvenle büyüyerek ilerlemekteyiz.

Şirket misyonu

Müşterilerimizin istek ve isteklerini yerine getirme çabası her zaman ihtiyaç ve istek olmuştur, çalışma şeklimiz her zaman elzem olmuştur ve bunu başarmak için hizmetlerimizi adapte ediyoruz.

Güven,
Hizmet ve Kalite Çalışmaları Üzerine Kuruldu

Yaptıklarımızı seviyoruz ve buna inanıyoruz. Bu sadece bizim için değil, hayatımızın her alanına uygulanan bir felsefedir. Sadece bizi ünlü yapan sıhhi tesisat.

Bizim tekliflerimiz

Ara